شعر غمگین

ﻟﻮﺳﺘﺮ , شعرهای غمگین حافظ , عکس تزیین اتاق دو نفره , تصاویر ازار جنسی زنان , دانلود قطار محسن چاوشی 320 , دانلود اهنگ هاي فيلم از بوسه تا عشق , اسم دختر خرم سلطان , مدل لباس دراز بلند تركى , ﺗﺠﺎﻭﺯﺑﻪ ﺩاﻧﺶ اﻣﻮﺯاﻥ ﺩﺭﺗﻬﺮاﻥ , عکسای عاشقانه جدید
 
درباره وبلاگ

 

آخرين نوشته ها

 

آرشيو مطالب

 

 


 
فرمانده سپاه: در سوریه دخالت نظامی نداریم اما تجربه خود را در اختیار آنها قرار می دهیم
سردار محمدعلی جعفری گفت: اگر به حفظ ارزش‌های انقلاب توجه شود هیچگونه تعارضی بین سپاه و دولت‌ها وجود ندارد.

به گزارش فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست خبری که از دقایقی قبل با حضور خبرنگاران رسانه‌ها آغاز شده است،گفت: ‌فلسفه وجودی سپاه این است که انقلاب اسلامی حفظ شود.

فلسفه وجودی سپاه حفظ انقلاب و حمایت از مردم است


وی با بیان اینکه معمولا انقلاب ها در دنیا عمر زیادی ندارند اظهار داشت: انقلاب‌ها در نقاط مختلف دنیا یا استحاله می شوند یا از بین می‌روند اما انقلاب اسلامی پویا و هدفمند به راهش ادامه می دهد.

جعفری ادامه داد: سپاه با مخالفت‌هایی که با انقلاب می‌شود برخورد می‌کند و موانع موجود بر سر راه را برمی‌دارد تا اهداف انقلاب که همان اهداف اسلام و قرآن است، حفظ شود.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد:فلسفه وجودی سپاه حمایت از مردم است و به دنبال استفاده از ظرفیت‌های مردم است.

فتنه ۸۸ بدون حضور مردم پایان نمی یافت


وی با اشاره به فتنه سال 88 اظهار داشت:فتنه آن سال بزرگترین فتنه سیاسی، امنیتی علیه ایران بود که بدون نقش تعیین کننده مردم که همان بسیجی ها هستند، پایان نمی‌یافت.

فرمانده کل سپاه در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا با توجه به بحث اقتصاد مقاومتی و اعلام آمادگی سپاه و بسیج برای همکاری با دولت در این عرصه، آیا دولت رقبتی برای استفاده از ظرفیت‌های سپاه دارد گفت: همکاری سپاه با دولت‌ها با هدف ایفای نقش سپاه در راستای برقراری امنیت، رفاه، آسایش و معیشت مردم است.

دلیلی برای عدم همکاری سپاه با دولت ها وجود ندارد


سردار جعفری با بیان اینکه وظیفه دولت‌ها نیز همین است افزود: سپاه نمی‌تواند با دولت‌ها همکاری نداشته باشد و با توجه به گستردگی سپاه، بسیج و توان عظیم آنها این همکاری می‌تواند و باید در خدمت مردم باشد.

فرمانده سپاه پاسداران هدف دولت‌ها را خدمت به مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: دلیلی برای عدم همکاری سپاه با دولت‌ها ندارد اما دولت‌ها دیدگاهشان متفاوت است و ممکن است در جاهایی در برخی دولت‌ها تقابلی بین مسائل سیاسی و یا توجه به جلب آرای مردم و موضوع خدمتگزاری، فرهنگ و ارزش‌های مردم دیده شود؛ برخورد دولت‌ها ممکن است اینها را در تعارض و فقط صرفا اهداف سیاسی را ببیند و تا جایی در مسیر انقلاب اسلامی و اسلامی بودن جمهوری اسلامی نباشد.

ممکن است سپاه برای حفظ انقلاب تذکراتی به دولت ها بدهد


وی بر همین اساس تاکید کرد: تا اینجا ممکن است سپاه تذکراتی بدهد تا نقش خود در حفظ انقلاب اسلامی را ایفا کند، وقتی سپاه می‌خواهد نقش خود را در حفظ انقلاب انجام دهد ممکن است به نظر بیاید که می‌خواهد با برخی دولت‌ها مخالفت کند در حالی که اینطور نیست.

سردار جعفری با بیان اینکه اگر به حفظ ارزش‌های انقلاب توجه شود هیچگونه تعارضی بین سپاه و دولت‌ها وجود ندارد به گلایه اخیرش از دولت‌ها اشاره کرد و افزود: گلایه‌ای که داشتیم این بود که با توجه به فشار اقتصادی دشمنان علیه کشورمان زیاد شده و تاکید رهبر معظم انقلاب نیز این است که دولت‌ها نگاهشان به توانمندی‌های درونی باشد، بسیاری از مشکلات مردم با تمرکز و توان داخلی قابل حل است و این همان اقتصاد مقاومتی است.

فرمانده سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: حال با توجه به در اختیار بودن سازمان گسترده بسیج توسط سپاه، توانمندی زیادی در اختیار سپاه قرار دارد و بسیج از 20 میلیون عضو برخوردار است که با سپاه در ارتباط هستند.

ورود سپاه به اقتصاد مقاومتی منوط به مطالبه دولت است


وی با تاکید بر اینکه سپاه می‌تواند از این توان در خدمت اقتصاد مقاومتی استفاده کند تصریح کرد: البته این منوط به مطالبه و حمایت و خواست دولت است.

سردار جعفری ادامه داد: البته در این زمینه استقبال هم شده بود اما شاید به خاطر تمرکز در اجرای دور دوم هدفمندی یارانه‌ها نتوانسته‌اند وارد این موضوع شوند.

جعفری ادامه داد: تهدیدات فرهنگی در حال حاضر مهم‌ترین تهدید علیه انقلاب است که این تهدیدات هدف‌شان باورها و ایمان مردم است.

سپاه مدافع انقلاب در داخل و خارج مرزها است


وی با بیان اینکه در صورتی که دشمن اعتقادات و فرهنگ مردم را تغییر دهد مسئله انقلاب اسلامی از بین می‌رود گفت: سپاه مدافع انقلاب اسلامی هم در داخل و هم بیرون مرزهای کشور است.

فرمانده کل سپاه با اظهار این مطلب که هر کشوری که طرفدار شعار و راه انقلاب اسلامی شدند و می‌خواهند آن را ادامه دهند به صورت طبیعی مورد ظلم و مخالفت‌های نظام سلطه واقع می‌شوند به لبنان، سوریه، مصر و بسیاری از کشورهای اسلامی که در بیداری اسلامی حرکتی کردند اشاره کرد و گفت: سپاه حمایت‌های نرم‌افزاری، فکری، دانشی و تجربه‌ای خود را به این حکومت‌ها ارائه خواهد داد و از مردمی که در یک کشور اراده کردند که مقابل نظام سلطه ایستادگی کنند حمایت می‌کند.

آمریکا دشمن آشکار جمهوری اسلامی است/ سوریه به دلیل بودن در خط مقاومت مورد غضب آمریکاست

فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: دشمن آشکار و شفاف جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت آمریکا و رژیم صهیونیستی است که این جبهه در هر مقطع و زمانی مشاهده می‌شود.

جعفری با اشاره به اتفاقات کشور سوریه اظهار داشت: سوریه به دلیل اینکه در جبهه مقاومت اسلامی قرار داشته و خط مقدم آن جبهه است مورد غضب آمریکا واقع شده و ایالات متحده آمریکا از تروریست‌ها برای ستم به مردم سوریه استفاده‌ می‌کند و در مقابل  وظیفه هر مسلمانی است که از آنها حمایت کند.

نیازی به دخالت نظامی در سوریه نیست/ تجربه خود را در اختیار سوری ها قرار دادیم


وی با بیان اینکه سپاه با افتخار از حرکت مقاومت سوریه و مردم آن حمایت می‌کند، اظهار داشت: با توجه به نیروی انسانی و حضور خود مردم آن کشور نیاز به دخالت نظامی مجموعه‌های دیگر نیست و ما فقط آموزش تجربی و نرم‌افزاری را در اختیار آنان قرار می‌دهیم و اثرش را بعد از این چند سال درگیری می‌بینیم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی محدود به مرزهای ایران نیست، گفت: انقلاب مخالف نظام سلطه و نظم نوین جهانی بوده و همه شعارها و مواضع در سیاست خارجی با این محور است؛ مانند دفاع از مردم فلسطین و سوریه که امروز هدف دشمن هستند.

وی افزود: سپاه باید نگهبان انقلاب در داخل و خارج مرزها باشد.

سپاه بر اساس نگاه ماموریتی وارد عرصه سازندگی شد


سردار جعفری با اشاره به اقدامات سپاه در زمینه سازندگی اظهار داشت: سپاه بر اساس نگاه ماموریتی وارد عرصه سازندگی شد و برای رقابت با بخش خارجی و رفاقت با بخش خصوصی تا در این حوزه تشویق شوند.

2015-08-19 توسط scifaرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ